День запізнень

День запізнень

5 вересня люди, які практично ніколи не приходять вчасно, можуть дозволити собі зробити це майже на законних підставах. Адже ще у середині минулого століття у США цю дату оголосили Національним Днем запізнень. Ідею підхопили в інших країнах. 

Схожі події:
День боротьби з прокрастинацією
Міжнародний день повільності (неквапливості)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Клуб прокрастинаторів

Є багато рекомендацій, як боротися з прокрастинацією та привчити себе до пунктуальності. Але це досить важко, адже для цього потрібно постійно працювати над собою, ставити мету та кожного дня робити кроки їй назустріч. Тому деякі люди пішли іншим шляхом. Прийняв як даність, що пунктуальність і своєчасне виконання завдання — це не їхня сильна сторона, вони вирішили перетворити цей недолік в гідність. Так у 1956 році з’явився Клуб прокрастинаторів. Його засновники й стали ініціаторами впровадження Дня запізнень.

Звісно, не варто вважати, що цього дня літаки або поїзди будуть чекати всіх, хто запізнився. Та й суворий начальник не погладить по голівці за таке «законне» порушення дисципліни. Але зупинитися на декілька хвилин, щоб помилуватися красою навколишнього простору, почути гармонію навіть у гомоні міста, пограти з дитиною або домашньою твариною замість поспіху та метушні може дозволити собі кожний. 

Позначки:
Copy link