Національний день піци c сиром в США

Національний день піци з сиром в США

5 вересня у США відзначається Національний день піци з сиром. Незважаючи на те, що ця страва вперше з’явилася в Італії, вона міцно зайняла своє місце в серцях і шлунках американців. Її готують вдома, в спеціалізованих закладах громадського харчування і навіть у деяких ресторанах. Також заморожену готову піцу можна придбати у будь-якому супермаркеті. 

Читайте нашу статтю: Дієтична піца

дієтична піца - рецепт

Начинка першої класичної піци складалася з трьох компонентів: томатів, сиру моцарела та базиліку. Спочатку вона розглядалася у якості їжі для бідних людей, які не можуть собі дозволити м’ясні страви. Так було доти, доки піца не потрапила на американський континент. У 1905 році у Нью-Йорку відкрилась перша піцерія, яка одразу здобула велику популярність. 

Схожі події:
🍕 Міжнародний день піци
🍕 Всесвітній день тофу
🍕 День народження гамбургера

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Цікаві факти про піцу

  • Перша сирна піца «Маргарита» була приготовлена у 1889 році в Неаполі для королеви Маргарити та короля Умберто Першого.
  • Перша заморожена піца з’явилася на полицях магазинів США у 1957 році.
  • Найдорожча піца у світі була створена у ресторані Pizza Luis XIII (Салерно) та коштувала 12 000 доларів.

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про піцу

цікаві факти про піцу

Зараз піца стала однією з улюблених страв американців та канадців, а кількість її різновидів збільшилася у десятки разів. Вона доречна як на дитячому святі, так і на корпоративній вечірці.

Позначки:
Copy link