День вибачень

День вибачень

Кожен рік у багатьох країнах святкують незвичайне свято – День вибачень або День помилування (Pardon Day). Саме поняття «помилування» має юридичну нотку та визначається як звільнення від покарання за правопорушення посадовою особою, яка має відповідне право. Саме з цим визначенням пов’язана історія свята.

Схожі події:
💕 День примирливого поцілунку
💕 Міжнародний день прощення
💕 Всесвітній день прощення

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Дня вибачень

Заснована дата у США у 1974 році. В цей день нещодавно обраний президент Джеральд Форд видав прокламацію, яка проголошувала прощення президента Річарда М. Ніксона за проступки у зв’язку з Вотергейтським скандалом. Цей скандал пов’язаний з президентськими виборами 1972 року, а точніше зі спробами встановити прослуховувальні пристрої у штабі Демократичної партії. Продовжувався він майже 2 з половиною роки і закінчився відставкою Ніксона через загрозу імпічменту. 

Мета події

Походження свята багатьом здається суперечливим, але цей день – гарна можливість замислитись над своїми почуттями та спробувати бути терплячішими та поблажливими. Стосунки між людьми мають властивість псуватись через накопичення образ та принижень. Прощення – це можливість позбавитись від негативу та відчути щастя.

Позначки:
Copy link