День фізіотерапевта (Всесвітній день фізичної терапії, Міжнародний день фізіотерапії)

День фізіотерапевта

8 вересня щороку у світі проводиться Всесвітній день фізичної терапії, День фізіотерапевта або Міжнародний день фізіотерапії. Запроваджене це свято у 1951 році Міжнародною конфедерацією фізіотерапії (WCPT). У складі WCPT понад 300 000 професіоналів-фізіореабілітологів з більш ніж 100 країн світу. Україна стала асоційованим членом WCPT у 2010 році. 

Схожі події:
🩺 Міжнародний день поінформованості про сколіоз
🩺 День масажиста в Україні

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Важливість фізіотерапії

Щомісяця у всьому світі фізіотерапевти допомагають тисячам людей знизити ймовірність захворіти неінфекційними хворобами. Вони проводять профілактичні заходи, які зміцнюють здоров’я, поліпшують самопочуття, допомагають відновити працездатність у людей з травмами або інвалідністю. 

Згідно з даними ВОЗ, смертність від неінфекційних хвороб складає значну частку. При цьому, малорухомий образ життя обтяжує становище. Правильно підібрана терапія та процедури допомагають знизити ці показники смертності.

  • Дослідження показують, що 30 хвилин помірних фізичних навантажень 5 разів на тиждень істотно знижують ризик багатьох неінфекційних захворювань. 

Мета події

Цей день – гарна можливість поширити інформацію про важливу роль фізичної терапії у підтримці здоров’я та відновленні фізичної активності у травмованих людей.

Позначки:
Copy link