День цукерок

День цукерок

4 листопада у США відзначають День цукерок (National Candy Day), ласощі, які шанують протягом століть, мають свій особливий день святкування.

Коротка історія цукерок

  • Історія цукерок бере свій початок у Стародавній Індії. Між 6 і 4 століттями до нашої ери перси і греки виявили, що індійці використовували очерет, відомий як цукрова тростина, для виробництва “меду без бджіл”. Цукрову тростину виварювали, щоб отримати окремі шматочки цукру, які називали “ханда”.
  • До широкого розповсюдження цукрової тростини стародавні цивілізації, такі як китайці, єгиптяни, греки та римляни, використовували мед для покриття фруктів та квітів, зберігаючи їх та перетворюючи на цукерки. У Середньовіччі цукерки споживали переважно заможні люди, їх виготовляли з цукру та спецій, щоб полегшити травлення.
  • У 18 столітті цукерки потрапили до Америки з Франції та Британії. Однак лише під час промислової революції у 1830-х роках цукерки стали доступними для широких мас, що призвело до створення кондитерських і перетворення цукерок на найбажанішу їжу дітей.

Читайте нашу статтю: Шоколадно-кавові факти

Шоколадно-кавові цікаві факти

Схожі події:
🍭 Всесвітній день какао та шоколаду
🍭 Всесвітній день морозива
🍭 Міжнародний день млинця

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link