Міднародний день телефону довіри для дітей

Міжнародний день телефону довіри для дітей

Міжнародний день телефону довіри для дітей (International Child Helpline Day) або Міжнародний день телефонної допомоги для дітей – це важлива щорічна подія, яка підвищує обізнаність про телефони допомоги дітям та їхню важливу роль у захисті прав дітей у всьому світі. Цей день, який відзначається 17 травня кожного року.

Ця подія, крім поширення інформації про діяльність подібних служб та їх контакти також служить для визнання невтомних зусиль дитячих телефонних організацій і відданих своїй справі професіоналів, які працюють, щоб надавати підтримку та захист дітям.

Тефони довіри для дітей – можливість захистити права дітей, попередити жорстоке поводження з дітьми та сприяти доступності механізмів захисту.

Схожі події:
✔️ День захисту дітей
✔️ День заснування дитячого фонду ООН “ЮНІСЕФ”
✔️ Шкільний день не насильства та миру
✔️ Міжнародний день протидії булінгу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Національна гаряча лінія для дітей та молоді:

0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного телефону) або 116 111 (з мобільного) у будні з 12:00 до 20:00.

Ця лінія анонімно для дітей та молоді надає пітримку і поради щодо проблем в особистих стосунках, щодо булінгу, насильства, жорстоксті, стосунків з батьками. А дорослі можуть проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками щодо випадків порушення прав дитини.

Цей день спрямований на те, щоб діти, які опинились у складних ситуаціях, включаючи жорстоке поводження чи насильство, мали безпечний та конфіденційний спосіб звернутися за допомогою. Міжнародний день телефонної лінії допомоги дітям – це сприяння створення безпечнішого середовища для дітей у всьому світі.

Коли будемо відзначати Міжнародний день телефону довіри для дітей?

РікДатаДень
202417 травняП’ятниця
202517 травняСубота
202617 травняНеділя
202717 травняПонеділок
202817 травняСереда
Позначки:
Copy link