День поінформованості про синдром Леннокса-Гасто

Міжнародний день поінформованості про синдром Леннокса-Гасто

Міжнародний день поінформованості про синдром Леннокса-Гасто (International Lennox-Gastaut Syndrome Awareness Day) відзначають 1 листопада.

Синдром Леннокса-Гасто (СЛГ) – це рідкісна і важка форма дитячої епілепсії. Характеризуючись різноманітними типами нападів та когнітивними порушеннями, СЛГ створює значні проблеми для тих, у кого діагностовано цей синдром, та їхніх сімей. Щоб підвищити обізнаність про цей стан і підтримати постраждалих людей, відзначається Міжнародний день поширення інформації про синдром Леннокса-Гасто.

Важливість обізнаності

З огляду на проблеми, пов’язані з синдромом Леннокса-Гасто, підвищення обізнаності має вирішальне значення. Поглиблення розуміння може призвести до:

  • Кращої підтримки
    Сім’ї та опікуни можуть скористатися ресурсами та підтримкою громади, адаптованими до унікальних потреб пацієнтів із СЛГ.
  • Покращення досліджень
    З підвищенням рівня обізнаності може з’явитися поштовх для проведення додаткових досліджень, спрямованих на розуміння синдрому та пошук ефективних методів лікування.
  • Рання діагностика
    Розпізнавання ознак і симптомів СЛГ може призвести до ранньої діагностики, що може мати вирішальне значення для управління станом.
  • Особисті історії
    Особисті історії часто відіграють вирішальну роль у підвищенні обізнаності. Ці історії розповідають про виклики, з якими стикаються діти з СЛГ та їхні сім’ї, демонструючи їхню стійкість, наполегливість і надію. Такі розповіді можуть надихнути інших, заспокоїти сім’ї, які стикаються з подібними проблемами, і підкреслити важливість підтримки громади.1

Міжнародний день поширення інформації про синдром Леннокса-Гасто – це день визнання сили та стійкості людей, які живуть із синдромом Ленокса-Гасто, а також підкреслення важливості досліджень, підтримки та інклюзивності. Оскільки він також знаменує початок Місяця поширення інформації про епілепсію, це нагадування про більш широкі проблеми, з якими стикаються люди з епілепсією, і про необхідність постійної обізнаності та підтримки.2

Схожі події
🧠 Всесвітній день мозку
🧠 День обізнаності про синдром раптової смерті при епілепсії
🧠 День хворих на епілепсію (Фіолетовий день)
🧠 Міжнародний день боротьби з епілепсією

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Схожі події:
🧠 Всесвітній день мозку
🧠 Міжнародний день розсіяного склерозу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

  1. https://www.epilepsy.com/stories/lennox-gastaut-syndrome-awareness-day-adam-todd-runs-perseverance-and-hope []
  2. https://www.prnewswire.com/news-releases/international-lennox-gastaut-syndrome-lgs-awareness-day-november-1st-will-kick-off-epilepsy-awareness-month-301963239.html []
Позначки:
Copy link