День Незалежності Республіки Гана

День Незалежності Республіки Гана

Республіка Гана — держава Західної Африки, розташована вздовж Гвінейської затоки. Вона отримала незалежність від британського колоніального панування 6 березня 1957 року, зробивши її першою африканською країною на південь від Сахари, яка здобула незалежність.

Кількість населення Гани близько 31 мільйона осіб. Гана відома своїми різноманітними етнічними групами, яскравою культурою та історичними пам’ятками, такими як замок Кейп-Кост і замок Елміна. Основною силою економіки країни є сільське господарство, гірничодобувна промисловість і сфери послуг, причому какао є основним експортним товаром. Англійська мова є офіційною, але в Гані розмовляють понад 80 мовами корінних народів.

Схожі події:
🍰 День Незалежності Кенії
🍰 День Незалежності Республіки Руанда
🍰 День Незалежності Об’єднаних Арабських Еміратів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Гана визнана моделлю демократії в Африці, оскільки вона проводить мирні вибори з 1992 року. Стабільний політичний клімат у країні привернув іноземні інвестиції, і Гана вважається однією з економік Африки, що найшвидше розвиваються.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про Японію

цікаві факти про японію

Однак Гані все ще доводиться вирішувати такі проблемами, як нерівність доходів, безробіття та погіршення стану навколишнього середовища. Уряд запровадив різні програми для вирішення цих проблем, включаючи реалізацію програм соціального втручання, таких як безкоштовна старша середня освіта, і впровадження стратегій сталого розвитку.

Позначки:
Copy link