День невисоких людей

День невисоких людей

4 травня святкують День невисоких людей – одну з незвичайних дат. Людям низького росту складно діставати верхніх полиць, вішати штори, міняти лампочки. Але невисокі люди також заслуговують на добре ставлення оточуючих, а не на глузування з приводу малого зросту. Тому у різних країнах світу запровадили свято, аби звернути увагу суспільства на те, що маленькі за зростом люди можуть досягти у житті високих успіхів.

Тривалий час найнижчим мешканцем планети вважався Чандра Бахадур Дангрі з Непалу. Його зріст сягав лише 54,6 см, що було вкрай незвичайно. Чандра виховувався у багатодітній родині, ніколи не нарікав на погане самопочуття чи проблеми зі здоров’ям, не приймав ніяких ліків. Дангрі помер у віці 75 років від запалення легенів.

Новим кандидатом на роль найнижчого мешканця Землі було названо Джанрі Балавінга з Філіппін. У свої 26 років Джанрі має зріст 59,9 см. Хлопець перестав зростати, коли йому виповнився один рік. Після смерті індуса Дангрі Балавінга назвали людиною з самим невисоким зростом на планеті.

Позначки:
Copy link