День людини, яку вважають нездатною до навчання

День людини, яку вважають нездатною до навчання

Щорічно 8 листопада проводиться цікава подія – День людини, яку вважають нездатною до навчання. Оригінальна англійська назва Dunce Day та цей день присвячені шотландському філософу-теологу Іоанну Дунсу Скоту, який помер 8 листопада 1308 року. Скот вірив в таку цікавеньку теорію, нібито конусні капелюхи примножують потенціал людини та збільшують здатність до навчання.

У 21 сторіччі великий відсоток людей страждає такими захворюваннями, як дисграфія (нездатність до грамотного писання), дислексія (нездатність до освоєння навичок читання), диспраксія (порушення координації руху) та інші. Причиною таких патологій є екологія, генетика, соціальні фактори. Важливо приділяти більше уваги дітям з розладами навчання та корегувати шкільну систему, щоб вона дозволяла кожному засвоїти матеріал і зменшити прояви захворювання.

Також буде цікаво прочитати про Міжнародний день грамотності та Міжнародний день освіти

Прочитайте історію виникнення події та дізнайтеся – хто з видатних історичних діячів не вмів читати й писати, а також скільки часу триває вступний іспит до найпрестижніших вишів Південної Кореї.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: