День насилання електронної вітальної листівки

День насилання електронної вітальної листівки

Щорічне святкування Дня надсилання електронних листівок (Send an Electronic Greeting Card Day) відбувається 18 травня. Цей день має на меті надихнути людей використовувати електронні вітальні листівки як засіб висловлення щирих почутттів, привітань та побажань.

Історія Дня надсилання електронних вітальних листівок починається з кінця 1990-х років, коли електронні вітальні листівки вперше набули популярності. Перші електронні листівки часто нагадували традиційні паперові картки, але були створені в цифровому вигляді та надсилалися електронною поштою.

Схожі події:
✔️ День написання листів
✔️ День народження листівки
✔️ День електронних привітань
✔️ День народження електронної пошти

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Наприкінці 1990-х років, коли домашні комп’ютери ставали все більш поширеними, анімовані вітальні листівки, надіслані електронною поштою, стали значною тенденцією. Хоча графіка тих ранніх листівок зараз може здатися застарілою, отримання анімованої вітальної листівки було захоплюючим досвідом того часу. Перший у світі веб-сайт для надсилання електронних вітальних листівок The Electric Postcard був створений Джудіт Донат під час дослідження в M.I.T. Media Lab наприкінці 1994 року. Спочатку концепція повільно набирала популярності, але до весни 1996 року по всьому світу було надіслано понад 1,7 мільйона листівок. Згодом з’явилося кілька інших веб-сайтів із електронними листівками.

Еволюція електронних листівок відбувається на наших очах: з’явилися, стікери, анімація, штучний інтелект, конструктори листівок у соцмрежах – це вже звичні для нас речі. Попри, використання стікерів у Telegram, Instagram, Facebook і WhatsApp, основна концепція залишалася незмінною протягом багатьох років.

Читайте нашу статтю: ЛИСТІВКА – візитівка часу

ЛИСТІВКА – візитівка часу

Цей день також нагадує про силу технологій у з’єднанні людей на відстані та поширенні радості через креативність та оригінальсть привітань.

Переваги електронних листівок:

  • миттєвість доставки
  • доступність
  • зручні та економічно ефективні
  • позитивно впливають на навколишнє середовище
  • обираючи електронні вітальні листівки замість паперових, кількість паперових відходів значно зменшується, що сприяє збереженню навколишнього середовища
  • найлегший спосіб комінікації, привітань та добрих побажань.

У День надсилання електронної вітальної листівки оберіть найкращу листівку, що відповідає вашому настрою чи події та почуттям, які ви бажаєте висловити. Та надсилайте їх, даруйте радість та посмішки, рідним та друзям.

Теплі листівки

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Незалежно від події, хай це буде державне свято чи день народження, або добрий ранок нового дня — скористайтеся перевагами електронних листівок. Щоб підтримати зв’язок та подарувати приємний настрій, сьогодня не треба йти на пошту і платити за поштову марку.

Теплі листівки на День народження для чоловіків та жінок, друзів, для сина чи доньки, мами обо тата – вже готові і чекають миттєвої відправки!

День насилання електронної вітальної листівки відзначає універсальність і доступність електронних вітальних листівок, що дозволяє людям ділитися своєю любов’ю, вдячністю та побажаннями лише кількома кліками, долаючи відстані миттєво і поширючи добро й теплоту в цифровому світі.

Позначки:
Copy link