День народження поштової марки

День народження поштової марки

Поштова марка – звичний атрибут листа, який випускається поштовим відомством. Вона є спеціальним знаком, що підтверджує оплату поштових послуг. Але серед марок є дуже цінні екземпляри, які для філателістів є справжнім історичним скарбом та гарною інвестицією в майбутнє.

Споріднені події:
✔️ Всесвітній день пошти
✔️ День народження листівки
✔️ Всесвітній день написання листів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Продавати поштові марки почали ще у XIX столітті в Англії. 1 травня 1840 року в продажу з’явилися перші наклеювані марки із зображенням тодішньої королеви Великобританії Вікторії. Вони різнилися за кольором та ціною. Чорна поштова марка коштувала 1 пені, а синя – 2 пенси. Цей день і став вважатися днем народження марки такої, якою ми її знаємо.

Найдорожчою з перших виданих поштових марок є «Блакитний Маврикій», яка була випущена у 1847 році. Раритетною вона стала завдяки друкарській помилці. Недолік полягав в неправильно надрукованому написі. Замість Post Paid надрукували Post Office. Всього нараховується 28 бракованих марок, за які на даний час на аукціоні можна виручити близько 20 млн доларів.

З Днем народження, котику! |Вітальна листівка - Листівки з днем народження - Чоловікам ДН

Треба привітати рідних та близьких із днем народження? Надсилайте наші авторські листівки з днем народження. ❤️

День народження поштової марки не тільки підкреслює історичну цінність цього винаходу. В цей день для всіх колекціонерів та поціновувачів маленького значка на поштовому конверті чи листівці з’являється прекрасна можливість для зустрічей, на яких вони можуть поділитись історіями своїх скарбів та познайомити з цим захопленням усіх небайдужих.

Позначки:
Copy link