Всесвітній день лабіринту

Всесвітній день лабіринту

Всесвітній день лабіринту (World Labyrinth Day) святкують у першу суботу травня. Проект цього незвичного глобального свята запропонувала міжнародна організація «Співтовариство лабіринтів», заснована ще наприкінці XX століття, у 1998 році. Лабіринт для членів цього клубу – не лише заплутані шляхи. В першу чергу це символ співпраці, єдності та миру.

У 2024 році Всесвітній день лабіринту припадає на 4 травня

Схожі події:
🧩 День пазла та головоломки
🧩 Всесвітній день логіки
🧩 День ерудита

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У Всесвітнього дня лабіринту є девіз: «Walk as One at 1» («Крокуємо разом, як один, о першій годині дня пополудні»). Це свято має свою ідею, яка виглядає таким чином – якщо в один і той же час у кожному часовому поясі люди подолають лабіринт, то це створить потужну енергетичну хвилю миру. Вона буде рухатись за напрямком обертання нашої планети, що призведе до оздоровлення людей по всьому світу. Засновники цього проєкту вважають, що лабіринт є символом здоров’я, співпраці та миру, і за його допомогою у цей день всі люди на планеті Земля стають єдиним цілим.

В цей день кожна людина має рівно о 13 годині пройти лабіринт будь-яким комфортним для неї способом. Ця дія сприятиме утворенню хвилі енергії миру.

В ході наукових досліджень було виявлено позитивний вплив лабіринту на діяльність мозку. Його проходження допомагає в боротьбі зі стресом, розв’язанні проблем та конфліктних ситуацій. Лабіринт добре розвиває творчі навички, креативність, покращує розумову діяльність, пам’ять та загалом позитивно впливає на стан здоров’я та самопочуття. В США заплутані коридори навіть використовують при підготовці космонавтів до польоту.

Коли будемо відзначати Всесвітній день лабіринту?

РікДатаДень
20244 травняСубота
20253 травняСубота
20262 травняСубота
20271 травняСубота
20286 травняСубота
Позначки:
Copy link