День моржа

День моржа

День моржа відзначається щорічно 24 листопада з 2008 року. Заснований був за поданням Всесвітнього фонду дикої природи.

Моржі є одними із найбільших ссавців, котрі мешкають в північній частині нашої планети. Наприкінці осені (24 листопада) відбувається міграція моржів. Вони покидають свою домівку, на березі Чукотського моря і вирушають на зимування у Берингову протоку. Під час своєї подорожі, ці ссавці стають значно вразливішими і часто потребують допомоги.

Заснувавши День моржа, захисники природи намагаються привернути увагу громадськості до проблеми зменшення їх популяції та спонукають людей більш гуманно ставитися до природи.

Одна з таких проблем – зміна клімату. Глобальне потепління призводить до зменшення льодового покриву земної кулі. В результаті цього, моржі вимушені змінювати місця для своїх стоянок, і тому дуже багато представників цього виду гинуть.

Інші дні присвячені кліматичним змінам

Відзначають Міжнародний день дій на захист клімату, Міжнародний день полярного ведмедя та Міжнародний день біологічного різноманіття.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про ці та всі інші актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: