День краудфандінга

День краудфандінга

День краудфандінга щорічно відзначається 7 червня. Краудфандінг – це колективний збір грошей, коли багато людей надають фінансову підтримку організації або окремій особі. Мета збору коштів може бути різною – починаючи від допомоги постраждалим від лиха, закінчуючи оплатою тренувань бідному, але талановитому спортсмену. 

Схожі події:
💡 День обміну ідеями
💡 Всесвітній день мрії
💡 День чудесних диваків
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія краудфандінга

Історія краудфандінга дуже давня – ще у середині XIX століття французький філософ Огюст Конт підвів теоретичну концепцію під те, щоб отримати гроші на філософські дослідження.

Перша платформа для збору коштів

Більш сучасний приклад краудфандінга, з якого почалися масові збирання грошей, дав музичний гурт з Великої Британії. Перша платформа для збору коштів називалася ArtistShare. Тепер таких ресурсів з’явилося багато. Платформи ніяк не регулюють кількість коштів, що надходять, – можна заплатити як 1 долар, так і 1000 (іноді є обмеження на мінімальний платіж). Інформація, що стосується збору грошей, відкрита для всіх – вкладник у будь-який момент може подивитися, скільки зібрано коштів та скільки залишилося для досягнення мети.

Коли будемо відзначати День краудфандінга?

РікДатаДень
20247 червняП’ятниця
20257 червняСубота
20267 червняНеділя
20277 червняПонеділок
20287 червняСереда
Позначки:
Copy link