День чудесних диваків

День чудесних диваків

9 вересня у Сполучених Штатах Америки та ще деяких країнах світу відзначають День чудесних диваків.

Схожі події:
🎩 Міжнародний день дивної музики
🎩 День божевільного Капелюшника
🎩 День своєрідних людей

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія створення Дня чудесних диваків

Свято було започатковано 2000 року в Остіні, штат Техас. Група жителів містечка Остін вирішила, що потрібен день для відзначення людей з незвичайними манерами поведінки, зовнішністю та іншими дивацтвами. Метою святкування було показати, що диваки, яких у Остіні чимало, є унікальними у своєму роді. День диваків був організований Томасом Роєм під загальним гаслом «Тримайте Остін дивним». Цей слоган прикрашав футболки та бампери автомобілів учасників. Починаючи з 2000 року це свято носить щорічний характер.

Як провести чудесно та дивно цей день?

  • Щоб приєднатися до свята, не обов’язково бути диваком. Достатньо в цей день дивно вдягнутися або зображати дивацьку ходу.
  • Можна також об’єднатися з друзями, вигадати між собою якусь неіснуючу мову і спілкуватися нею в людних місцях, наприклад, у громадському транспорті. Це дивно, проте надзвичайно весело!
  • Відсвяткувати цей день можна також, переглядаючи кінострічки про диваків, слухаючи дивну музику або скуштувавши дивні страви на кшталт сторічного яйця чи хаггіс (шотландської страви із баранячих субпродуктів).
Позначки:
Copy link