День японських дельфінів

День японських дельфінів

1 вересня проводиться День японських дельфінів або Japan Dolphins Day. Кожен рік у відокремленій бухті Тайдзі японські рибалки заганяють в пастку 2000 дельфінів. Декілька десятків з улову продають до дельфінаріїв по всьому світі, всіх інших вбивають на м’ясо. Ця бійня – наймасовіше вбивство дельфінів в усьому світі, яке трапляється кожен рік з вересня по березень. Влада Японії не бачить в цій різні нічого поганого та виправдовує масові вбивства цих тварин культурними традиціями.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про дельфінів

дельфіни - цікаві факти

Схожі події:
🐬 Всесвітній день китів і дельфінів
🐬 Міжнародний день китової акули
🐬 Всесвітній день захисту морських ссавців (День китів)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія виникнення Дня японських дельфінів

У 2009 році завдяки документальному фільму «Бухта» на різню в Тайдзі звернув увагу весь світ. Щороку в перший день осені природоохоронні організації та суспільні представники по всьому світі збираються перед японськими посольствами з метою висловити свою стурбованість цими жахливими подіями.

1 вересня Рік О’Баррі – найзавзятіший захисник дельфінів та волонтери-однодумці з більш ніж 10 країн світу їдуть до Японії, щоб розповісти людям всю правду та натиснути на представників влади, які дозволяють таке свавілля. Рік О’Баррі був одним із перших тренерів дельфінів у часи, коли індустрія дельфінаріїв тільки почала розповсюджуватися. Пробувши 10 років тренером, Рік побачив залаштунки цього кривавого бізнесу своїми очима та більше не зміг стояти осторонь. Він заснував організацію Dolphin Project та вже майже 50 років бореться за волю та життя дельфінів. 

Позначки:
Copy link