День медсестри відділень дитячої гематології та онкології

День медсестри відділень дитячої гематології та онкології

Кожен рік 8 вересня своє професійне свято відзначають медичні сестри відділень дитячої гематології та онкології – День медсестри відділень дитячої гематології та онкології. В Україні приблизно тисячі дітей щорічно отримують діагноз злоякісної хвороби, з яких 58% – гематологічні захворювання та до 42% – онкологічні.

Схожі події:
🩺 Міжнародний день ортопедичних медсестер і медбратів
🩺 Міжнародний день операційної медичної сестри
🩺 Міжнародний день лікаря в 2022

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Важливість праці медичної сестри відділень дитячої гематології та онкології

При такій статистиці важко переоцінити працю медичних сестер, які кожен день зустрічаються з цими страшними захворюваннями. Працюючи с маленькими хворими та їхніми близькими, сестри віддають частину своєї душі, пускають пацієнтів до свого серця та інколи з болем виривають їх звідти. Ця праця важка не тільки, якщо розглядати її з морального аспекту, але також вона виснажує фізично. Постійні навантаження, надзвичайно високий рівень відповідальності, купа паперів, сотні листків призначень, тисячі пройдених метрів по відділенню, десятки встановлених катетерів та флаконів з ліками, літри втертих дитячих сліз, шкідливі пари, які доводиться вдихати – це все про них. 

Мета події

Ця дата дає можливість подякувати медичним сестрам з дитячих гематологічних та онкологічних відділень за їхню працю, а також привернути уваги до проблеми нестачі персоналу на такі посади.

Позначки:
Copy link