День масажиста в Україні

День масажиста в Україні

7 лютого в багатьох медіаресурсах згадується як День масажиста в Україні — офіційне професійне свято. Однак, за інформацією від ГО Професійна Асоціація масажистів України, державного професійного свята День масажиста не існує.

19 вересня 2022 року був затверджений професійний стандарт “Масажист”, тобто це як народження професії, бо профстандарт головний документ. Саме цей день Професійна Асоціація масажистів України пропонує відзначати як професійне свято, принаймні поки неофіційно.

Основна мета заходу – відзначити всіх, хто любить свою нелегку, але цікаву та корисну справу, віддає частинку себе людям, щоб покращити їхнє самопочуття, а також об’єднати спеціалістів різних методик масажу.

Схожі події:
💆🏻‍♀️ День грязелікування
💆🏻‍♀️ Міжнародний день ароматичної свічки
💆🏻‍♀️ Міжнародний день краси

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Вперше вплив на людські тіла за допомогою рук описали китайці та індійці близько 3 тис. років до нашої ери. Прийоми масажу застосовували для лікування вивихів та ревматичних болів, зняття втоми та спазмів м’язів. Першими українськими містами, де з XIX ст. почали вивчати методики масажу, були Одеса та Харків.

Професія масажист потребує фізичної витривалості та володіння знаннями з різних напрямків медицини. Адже масаж допомагає запобігти та вилікувати багато хвороб без медикаментів. А психологічні знання та комунікабельність стають у пригоді хорошому спеціалісту, який не тільки якісно виконує свою роботу, а ще й ділиться позитивним настроєм зі своїми пацієнтами.

Copy link