День масажиста в Україні

День масажиста в Україні

Що це за день?

У 2018 році календар офіційних свят України було доповнено ще однією цікавою подією – Днем масажиста. Відтоді у масажистів є нагода відзначати своє професійне свято щороку 7 лютого.

Схожі події:
💆🏻‍♀️ День грязелікування
💆🏻‍♀️ Міжнародний день ароматичної свічки
💆🏻‍♀️ Міжнародний день краси

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як виникла ідея святкування День масажиста в Україні?

Подію було затверджено Всеукраїнським об’єднанням фахівців масажу з ініціативи громадських організацій та провідних установ у сферах медицини, оздоровлення та масажу.

Вперше вплив на людські тіла за допомогою рук описали китайці та індійці близько 3 тис. років до нашої ери. Прийоми масажу застосовували для лікування вивихів та ревматичних болів, зняття втоми та спазмів м’язів. Першими українськими містами, де з XIX ст. почали вивчати методики масажу, були Одеса та Харків.

Професія масажист потребує фізичної витривалості та володіння знаннями з різних напрямків медицини. Адже масаж допомагає запобігти та вилікувати багато хвороб без медикаментів. А психологічні знання та комунікабельність стають у пригоді хорошому спеціалісту, який не тільки якісно виконує свою роботу, а ще й ділиться позитивним настроєм зі своїми пацієнтами.

Мета події

Основна мета заходу – відзначити всіх, хто любить свою нелегку, але цікаву та корисну справу, віддає частинку себе людям, щоб покращити їхнє самопочуття, а також об’єднати спеціалістів різних методик масажу.

Коли будемо відзначати День масажиста в Україні?

РікДатаДень тижня
20217 лютогоНеділя
20227 лютогоПонеділок
20237 лютогоВівторок
20247 лютогоЧетвер
20257 лютогоП’ятниця
Share via
Copy link