День читання книги

День читання книги

6 вересня у США відзначають День читання книги (National Read a Book Day).

Хоча започаткування Національного дня читання приписують Сполученим Штатам Америки, деякі аспекти історії його виникнення залишаються оповитими таємницею. Популярність таких подій часто виходить за межі держаних кордонів і поширюється світом. Світом, що любить читати. Світом, що відчуває брак часу для читання. Усі календарні події протягом року, що привячени книгам та читанню, мають шалену підтримку у суспільстві. Тож сьогоднішній день є ідеальним шансом виділити невелике вікно часу для того, щоб надолужити пропущене в наших списках літератури.

Книги вдихають життя у нові світи, просвітлюють та захоплюють нас у захопливі подорожі. Вони володіють унікальною здатністю кидати виклик нашим уявленням про людський досвід у спосіб, що перевершує інші форми медіа. У сучасному світі, насиченому технологіями, інформацією, стресами та тривожністю, День читання книги запрошує нас на мить розслабитися, замовкнути і погортати сторінки.

Цікавий факт: В останні десятиліття читання перетворилося на більш колективну діяльність, значною мірою під впливом Книжкового клубу Опри Вінфрі. Заснований у 1996 році, Книжковий клуб Опри порекомендував 70 книг, завдяки чому їх продажі перевищили 55 мільйонів доларів. Йому часто приписують те, що він надихнув незліченну кількість людей на читання.

Книжкові спільноти у соцмережах українського сегменту сьогодні надихають та мотивують людей до читання, є культурними та освітніми осередками, сприяють лагідній українізації суспільства.

Безперечно, зайнятість та щодення рутина часто перешкоджають нашим читацьким прагненням, а численні інші види діяльності змагаються за наш час. На щастя, електронні платформи полегшили читання в дорозі, на яке припадає майже 20% книжкового споживання.

Читання – це антистресова терапія, це час разом, якщо ви читаєте для близьких, це цілюща пізнавальна діяльність. Читайте на здоров’я!

Читайте нашу статтю: Найкращий подарунок

Найкращий подарунок - добірки книг
Позначки:
Copy link