Міжнародний день дивної музики

Міжнародний день дивної музики

Щороку 24 серпня відзначається Міжнародний день дивної музики. Метою цього свята є ознайомлення людей із новою чи незвичною музикою, а також можливість проявити власні нестандартні музичні таланти.

Історія свята не така вже й стара. Його започаткував у 1998 році музикант та композитор із Нью-Йорку, випускник Джульярдської музичної школи, Патрік Грант. У той час музикант займався просуванням свого нового альбому Fields Amaze. Дату 24 серпня було обрано не випадково – це був день народження батька його дівчини, який колись був для Гранта своєрідним художнім наставником. Коли у 2002 році ідея створення та прослуховування дивної музики дісталася до Європи, цей день набув статусу міжнародного.

  • Цікавим є те, що під терміном «дивна музика» розуміється музика будь-якого жанру та напряму із використанням не лише звичних музичних інструментів, а будь-чого, що взагалі може видавати звук. Відзначати цей день можуть не лише музиканти, але й ті, хто ніколи із музикою справи не мав, та відчуває у собі музичні таланти або просто любить слухати музику.
Позначки: