День Брауні

День Брауні

День Брауні (National Brownie Day) відзначається 8 грудня У США — це день, коли поціновувачі десерту брауні святкують один з найулюбленіших десертів.

Походження брауні

Історія створення брауні овіяна легендами, одна з яких сягає своїм корінням готелю “Палмер Хаус” у 1893 році. Берта Палмер, відома світська левиця з Чикаго, попросила шеф-кондитера створити десерт для дам, які відвідували Всесвітню Колумбову виставку в Чикаго. Результатом стало тістечко “Палмер Хаус Брауні” з волоськими горіхами та абрикосовою глазур’ю.

До 1907 року брауні набуло свого сучасного вигляду, а рецепт “Бангор Брауні” став популярним. Цей рецепт, який, як вважають, виник у Бангорі, штат Мен, додавав додаткове яйце і більше шоколаду, щоб зробити десерт більш насиченим.

Як святкувати День брауні

  • Один з найкращих способів відсвяткувати — спекти брауні.
  • Для тих, хто прагне експериментувати, спробуйте унікальні смаки брауні, такі як , кабачковий брауні або брауні з начинкою з печива.
  • Брауні ідеально підходять для того, щоб ними ділитися. Зробіть партію і поділіться з друзями, сусідами або колегами, щоб розділити радість від цього чудового смаколика.

Популярність брауні

Брауні стали основним продуктом в американській культурі, з роками з’явилися різні форми та рецепти. Починаючи з групи дівчат-скаутів “Брауні”, названої на честь десерту, і закінчуючи створенням Бетті Крокер посібника з випічки, тістечка закріпили своє місце в кулінарній історії.

Цікаві факти про брауні

  • У готелі Palmer House досі подають оригінальний рецепт брауні.
  • Термін “Бангорський брауні” походить від міста Бангор, штат Мен, де, як вважається, і був винайдений рецепт.

День брауні – це свято десерту, який приносить радість і насолоду багатьом. Це день, коли можна оцінити багату історію брауні, поекспериментувати з новими рецептами та поділитися цими смаколиками з іншими.

Читайте нашу статтю: Рецепти тортів

Рецепт торту

Схожі події:
🍰 Національний день малинового торта/пирога США
🍰 Міжнародний день торта
🍰 Міжнародний день десерту

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link