День Барбі

День Барбі

9 березня кожного року День народження відзначає Барбі, бо саме цього дня у 1959 році в США Рут Гендлер створила ляльку на ім’я Барбара Міллісент Робертс.  У 2022 році їй виповняється вже 63 роки.

Схожі події:
💃🏻 Всесвітній день ляльки
💃🏻 Міжнародний день лялькаря
💃🏻 День плюшевого ведмедика

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Рут Гендлер спостерігала за донькою та зрозуміла, що дітям не вистачає ляльки з дорослим тілом та обличчям задля уявлення себе у ролі жінки.

Цікаві факти про Барбі(1)

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про Барбі

Перша довгонога модель з ідеальною фігурою коштувала 3 долари, була одягнена лише у купальник за босоніжками та мала зачіску у вигляді хвосту. Пізніше в продаж надійшов різноманітний одяг та аксесуари, а в 1961 році на світ з’явився Кен – хлопець красуні Барбі. У 1973 році було здійснено еволюцію образу ляльки: макіяж змінили на більш натуральний та погляд став прямим. Пізніше, у 1975 році, Барбі вперше усміхнулася. Образ ляльки змінювався та довершувався ще багато разів. Цікаво, що у 2020 році з’явилась Барбі-українка, прототипом якої стала олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан.

Створення ляльки поклало початок цілій ері та всесвіту Барбі: вона є головною героїнею великої кількості ігор та мультфільмів .

Позначки:
Copy link