Цікаві факти про Барбі(1)
  • Прообразом першої Барбі була легковажна героїня коміксів для дорослих, популярних у Німеччині п’ятдесятих років минулого століття, на ім’я Більд Ліллі. Потім її творці навіть судилися з Mattel за авторські права, але «батьки» Барбі викупили право на виробництво, і випуск Ліллі припинився.
  • Найдорожчу Барбі продали на аукціоні за 302 500 доларів. В якості прикраси на ній був рожевий діамант в один карат від Стефано Кантур. А ось першу ляльку, випущену компанією Mattel, оцінили у 10 тисяч доларів.
  • Різні організації стверджували, що жінка з параметрами Барбі, які становлять 97/45/82 при зрості 172 см, не змогла б вести повноцінний спосіб життя. Але доведено, що жінки із подібними формами народжуються – одна на 100 тисяч. Також деякі красуні йдуть на пластичні операції, щоб набути класичних рис улюбленої ляльки.
  • Найпопулярніша модель Барбі, що розійшлася десятимільйонним тиражем, була випущена 1992 року. Творці вважають, що причиною цього стало довге волосся, яке практично спускалося до п’ят.
  • Хоча «матір’ю» Барбі була Рут Хендлер, «тіло» їй дав колишній співробітник Пентагону Джек Райан. Завдяки йому у ляльки гнуться колінні суглоби та талія. А ось така пікантна частина тіла, як пупок, з’явилася на тілі білявки лише у 2000 році.
  • У 1965 році світ побачила модель ляльки з книгою про схуднення. А у 2017 році спеціалісти Mattel зробили ляльок з різними фігурами, зачісками, кольором волосся та шкіри. Але експеримент «з округлими формами» не приніс бажаних результатів, і продаж скоротився на 15%.
  • Перша лялька була випущена у вигляді підліткової фотомоделі. З того часу Барбі змінила понад 200 образів. Вона здобула багато професій, була президенткою, байкеркою, олімпійською чемпіонкою та астронавткою. Є навіть красуня-блондинка в інвалідному візку.
  • Барбі та Кен, не зважаючи на свої тривалі відносини, ніколи не були одружені. Причиною цього є їхнє спільне походження, коли їм дали імена дітей родини Хендлер. Тому в певному сенсі ці персонажі є братом та сестрою.
  • Барбі ніколи не випускалася вагітною або з дітьми. У колекціях з’являються малюки Шеллі та Кріссі, але вони є доньками брата Кена, тому й молодшими сестрами знаменитої білявки.
  • Барбі визнана власницею найбільшого гардероба у світі. За всі роки для красуні було створено понад мільярд суконь, костюмів та аксесуарів. Також сюди слід додати колекцію тварин, яка включає в себе собак, коней, папуг, кішок, мавп та деяких інших пухнастих створінь.

Більше цікавих фактів на нашій «Планеті фактів» в Телеграмі. Приєднуйтесь!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Було цікаво❓Поділіться з друзями! 👇

Рекомендовано
✔ Зберегти життя і здоров'я своє та своїх близьких -…