Всесвітній квантовий день

Всесвітній квантовий день

Всесвітній квантовий день — це подія, яка відзначає прогрес і потенціал квантової науки та технологій, проходить 14 квітня кожного року, є ініціативою вчених-квантологів із понад 65 країн, яка спрямована на сприяння розумінню громадськості квантової науки та квантових технологій у всьому світі..

Всесвітній квантовий день був офіційно започаткований у 2022 році та відзначений 200 подіями на 5 континентах, що об’єднали тоді більше 44 країн, близько 200 міст та проводився на 17 мовах світу. Відбулися різноманітні заходи та заходи, зокрема виступи відомих дослідників, семінари з квантового програмування та віртуальні тури квантовими лабораторіями по всьому світу. Цей день дає можливість організаціям та науковцям продемонструвати свою роботу та внесок у глобальну дискусію про майбутнє квантових технологій.

Споріднені події:
✔️ Міжнародний день медичної фізики
✔️ День технологій

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Світ атомів і частинок керується принципами квантової механіки, наукової галузі, яка проклала шлях до кардинальних технологій. Від напівпровідникових мікросхем, які живлять наші пристрої, до лазерів, світлодіодів – наше розуміння квантової механіки зробило революцію в сучасному житті. Навіть глобальна система позиціонування (GPS), для навігації, спирається на точні вимірювання атомних годинників, що стало можливим завдяки квантовій механіці. У сфері охорони здоров’я сканери магнітно-резонансної томографії (МРТ) використовують квантову механіку для створення детальних зображень тіла.

Дивлячись у майбутнє, нові технології, такі як квантові комп’ютери, квантові датчики та пристрої квантового зв’язку, обіцяють розблокувати ще більше революційних змін. Всесвітній квантовий день – це запрошення приєднатися до квантової революції та допомогти сформувати майбутнє науки та технологій.

Зважаючи на стрімкий прогрес у цій захоплюючій галузі, Всесвітній квантовий день обіцяє стати важливою датою в календарі на багато років вперед.

Позначки:
Copy link