Всесвітній день зцілення

Всесвітній день зцілення

Метою Всесвітнього дня зцілення (World Healing Day) є сприяння внутрішньому та зовнішньому миру різними методами. Заходи проводяться глобально майже по всьому світу, включаючи йогу, молитву, тайцзи, цигун, рейки, молитву зцілення, день медитації, день священного танцю, корінних аборигенів, суфійський танець, мистецтво та музику. Події фокусуються на людській свідомості та глобальному здоров’ї.

Всесвітній день зцілення відзначається щороку в останню суботу квітня о 10:00 за місцевим часом у всьому світі та відзначається у понад 80 країнах. Цей день зосереджений на особистому та глобальному здоров’ї та зціленні та має на меті об’єднати людей у всьому світі.


У 2023 році Всесвітній день зцілення відзначається 29 квітня.

Схожі події:
✔️ Міжнародний день здоров’я душі та тіла
✔️ День всесвітніх молитов за мир
✔️ Міжнародний день тайцзи і цигуна
✔️ Всесвітній день молитви
✔️ Всесвітній день медитації

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія Всесвітнього дня зцілення почалася з засновницької події Всесвітнього дня тайцзи, який пропонує безкоштовні ресурси та навчальні посібники з тайцзи та цигун. Засновники Всесвітнього дня тайцзи створили прототипи програм для поширення практик розуму та тіла в усіх сферах життя, а тепер пропонують безкоштовні поради та навчальні посібники для вчителів фітнесу по всьому світу. Їхня мета полягає в тому, щоб надати вчителям у всьому світі змогу запускати подібні програми та розширити використання практик ментальних та тілесних практик в освіті, корпоративному оздоровленні, у соціальній реформі на всіх рівнях.

Всесвітній день зцілення виник спонтанно після заснування Всесвітнього дня тайцзи та цигун, коли організатори заходів у багатьох країнах почали залучати до своїх заходів різноманітні групи душевно-тілесного мистецтва, зокрема йогу, дзен, рейкі та суфійських танцюристів.

Наукові дослідження показали, що людська свідомість, зосереджена на одній всесвітній події, може фізично впливати на світ. Це стало поштовхом до проведення офіційного Всесвітнього дня медитації, пов’язаного з усіма спорідненими подіями, для посилення фізичних ефектів усіх видів практик розуму та тіла.


Девіз заходу: «Один світ… одне дихання».

Позначки: