Всесвітній день ретроспективи

Всесвітній день ретроспективи

Всесвітній день ретроспективи (World Retrospective Day) щороку відзначається в різні дні, або в лютому, або в березні, і цього року – 25 березня. Його було створено, щоб підкреслити важливість ретроспектив як практики.

Слово «ретроспектива» (з латинської «retrospectare») означає «озиратися назад». Тому термін «ретро» використовується для позначення всього, що вже в минулому. Однак Всесвітній день ретроспективи було засновано, щоб підкреслити важливість і цінність ретроспектив, коли мова заходить про впровадження гнучких принципів або структур.

Вперше ця подія була відзначена 6 лютого 2018 року, мало відомо про її засновників (залишилася лише сторінка спільноти у Facebook). Однак цей рух набув популярності в усьому світі, оскільки багато коучів, тренерів, консультантів та інших волонтерів долучилися поширення практики проведення ретроспектив.

Схожі події:
📚 День орієнтування без компасу
📚 День надзвичайних відзнак трудового колективу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

День присвячений просуванню практики ретроспектив у колективах і організаціях, заохоченню до рефлексії, безперервного вдосконалення та командної роботи. Ідея цього дня полягає в тому, щоб заохотити команди зупинитися, подумати про свою минулу роботу, проаналізувати та використати цю інформацію для покращення своєї майбутньої ефективності.

Цей день є чудовою нагодою для колективів зібратися разом і зосередитися на безперервному вдосконаленні, зміцненні командної роботи та формуванні культури навчання та зростання в межах організації.

Позначки:
Copy link