Всесвітній день ретроспективи

День читання Толкіна

День читання Толкіна (Tolkien Reading Day) — це щорічна подія, присвячена творчості Дж.Р.Р. Толкіна, відомого автора «Володаря кілець» і «Хоббіта». Цей день, який відзначається щороку 25 березня, присвячений любові до літератури, фентезі та творчості Толкіна.

Цей день був заснований Товариством Толкіна у 2003 році, щоб заохотити шанувальників читати та цінувати твори автора, а також сприяти використанню книг Толкіна в освіті та бібліотеках. Дата 25 березня обрана товариством не просто так, а є датою падіння Володаря Перснів (Саурона) і падіння Барад-дуру. 

Схожі події:
📚 День Хоббіта
📚 День Д.Р.Р. Толкіна
📚 Міжнародний день читання електронних книг
📚 Міжнародний день публічного читання коміксів
📚 День читання великої поезії
📚 Всесвітній день читання вголос

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Ця подія заохочує шанувальників з усього світу зібратися разом, щоб відзначити життя та творчість улюбленого письменника. Фани організовують ряд заходів, щоб відзначити цей день. Багато шанувальників заходять у соціальні мережі, щоб поділитися своїми улюбленими цитатами, уривками та творами мистецтва, натхненними творами автора. Деякі шанувальники вдягаються у своїх улюблених персонажів, або влаштовують книжкові клуби, відвідують тематичні заходи в місцевих книгарнях і бібліотеках.

Читайте нашу статтю: Найкращий подарунок

Найкращий подарунок - добірки книг
Позначки:
Copy link