День орієнтування без компасу

День орієнтування без компасу

6 листопада відзначають День орієнтування без компасу (Marooned Without a Compass Day), щоб привернути увагу до напрямку нашого життя або його відсутності. У цей день ми ставимо собі складні запитання. Куди прямує моє життя? Чи я щасливий / щаслива? Цей день є спонуканням знайти напрямок нашого життя та відкинути шляхи, які не відповідають нашій меті.


Цей день також звертає увагу на культуру саморозвитку. Щороку публікуються тисячі книжок по саморозвитку та самодопомозі, які є найбільш розповсюдженим жанром у світі. На кожній тумбочці можна знайти такі книги й вони завжди будуть ідеальним подарунком. Хоча їхній вплив залишається невідстеженим, суть зрозуміла — люди хочуть допомогти собі, їм потрібна лише «шпаргалка».

Мільйони людей відчувають неприємні почуття про втрату мети та блукання в житті. Існують різні способи, якими ми долаємо ці важкі часи, щоб перемогти, щоб рухатися вперед і не заблукати.

Схожі події:
🧭 День психоаналітика
🧭 Всеукраїнський день психолога
🧭 Міжнародний день турботи про себе

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Що робити на День орієнтування без компасу?

Знайдіть свою мету. Знайти свою мету може бути складним завданням. На щастя, у нас є цілий день, який заохочує нас знайти правильний шлях у нашому житті, навіть якщо ми опинились без сторонньої допомоги. Дуже часто сам акт рефлексії і розмірковування про те, де ми є, може стати ключовим моментом просвітлення. І вам не обов’язково робити це самому — друзі, сім’я, консультанти та психологи можуть вам допомогти.

Складіть п’ятирічний план

П’ятирічний план – це оцінка того, як може виглядати ваше життя через 5 років, і рішення, які вам потрібно прийняти, щоб реалізувати це бачення. Планувати своє життя водночас і хвилююче, і нервово, але взяти на себе відповідальність за своє життя – дуже надихає.


Стати волонтером

Волонтерство підвищує нашу впевненість у собі та дає нам неймовірне відчуття досягнення, а це інструменти самооцінки, які можуть позбавити вас від відчуття втрати. У цей день знайдіть трохи часу, щоб віддячити спільноті.

Запитання, які можна поставити собі, аби зрозуміти, що відбувається у вашому житті

  • Чи можу я досягти своїх майбутніх цілей з моїми поточними звичками?
  • Що дає мені енергію, а що забирає?
  • Чиї очікування я намагаюся виправдати прямо зараз?
  • Яка частина мого життя зараз найбільше занедбана?
  • Чому ми любимо цей день?

У житті є щось більше, ніж застрягання на роботах, які ми ненавидимо, заради квартир, які ми ледве можемо собі дозволити. Кожен з нас народжується з метою. Незалежно від того, як виглядає наше сьогодення, ми маємо повну силу змінити наше майбутнє. Використовуйте 6 листопада як свою щорічну можливість, щоб оцінити й змінити шлях свого життя.

Пам‘ятайте, що ми самі в нашій подорожі. Звісно, наші кохані, рідні та друзі прикрашають наше життя, але ніхто не зможе врятувати нас, крім нас самих. Це ставить перед нами вибір: або ми можемо знаходити виправдання нашому положенню, або ми можемо взяти на себе відповідальність за своє життя, щоб знайти свою справжню мету.

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про ОАЕ

Цікаві факти про ОАЕ
Позначки: