День міні-гольфу

День міні-гольфу

21 вересня в світі відзначається День міні-гольфу.

Читайте нашу статтю: А ви граєте у гольф? Цікаві факти

А ви граєте у гольф? Цікаві факти

День міні-гольфу в історії

Історія цього свята бере свій початок ще у XIX ст. Гольф в мініатюрі винайшли для того, щоб до цього виду спорту могли долучитися жінки, бо в Шотландії вікторіанської епохи для жінок вважалося непристойним підіймати ключку вище рівня плечей. Через це жінки не могли долучитися до гри на традиційних галявинах. 

Схожі події:
🏌🏻‍♀️ День гольфіста

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Перша версія зменшеного поля для гольфу була створена в 1867 році в Сент-Ендрюсі. Довгий час мініатюрний гольф був не надто відомим різновидом гри, проте вже наприкінці XIX ст. цей вид спорту вийшов за межі Європи та в нього почали грати в цілому світі. До 30-х років XX століття міні-гольф став справжнім хітом у Сполучених Штатах Америки. В одному лише Нью-Йорку налічувалося понад 150 галявин для цієї гри. 

Як провести цей день?

Цей день – чудова нагода усією сім’єю відправитись на галявину для міні-гольфу та чудово провести час. Не потрібно бути професіоналом у цьому виді спорту чи великим фанатом. 

У міні-гольфі немає чітких правил щодо кількості гравців, тому в день цього свята можна зібратися із друзями чи родиною або пограти наодинці та відпочити від щоденної метушні. Якщо немає нагоди потрапити на галявину або її немає у рідному місті, то можна просто долучитися до багатьох любителів гольфу в соціальних мережах, ввівши в пошук хештег #MiniatureGolfDay.

Позначки:
Copy link