Всесвітній день містобудування (урбанізму)

Всесвітній день містобудування (урбанізму)

Щорічно 8 листопада весь світ відзначає День містобудування (урбанізму) (World Urbanism Day), який вигадали задля привернення уваги до урбанізму та розвитку міської інфраструктури.

Схожі події:
🏢 День хмарочоса
🏢 День архітектури України

Почитайте історію виникнення події, та дізнайтесь – хто та коли створив перші хмарочоси; а також, в якому місті України знаходиться найбільше визначних архітектурних споруд.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про ці та всі інші актуальні свята та події на кожен день.

Історія створення Всесвітнього дня містобудування (урбанізму)

Пропозицію щодо введення такої події  вперше зробив у 40-х роках Карлос Марія делла Паолера – професор університету Буенос-Айреса. Вже в 1949 році розпочалося святкування Всесвітнього дня містобудування.

Кого привітати?

8 листопада приймають вітання будівники, архітектори, конструктори, проектувальники, пророби, малярі, забудовники тощо. Завдяки цим професіям кожне місто, село та мегаполіс отримує свій неповторний вигляд та стиль. Від якості виконання роботи залежить якість будівель та інфраструктури в цілому, тому нехтувати фахівцями містобудування недопустимо. Представники ООН закликають міста більш активно розвиватись, а громадян, в свою чергу, проявляти ініціативу в цьому розвитку.

Позначки:
Copy link