Всесвітній день антропології

Всесвітній день антропології

Щороку в третій четвер лютого відзначається Всесвітній день антропології.

У 2023 році Всесвітній день антропології відзначається 16 лютого

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Американська антропологічна асоціація (ААА) у 2015 році ініціювала святкування Національного дня антропології. За рік свято змінило назву на Міжнародний день, бо ця наука важлива для всього людства. Вивчення біологічної природи та походження людини, її фізичних особливостей, що виникли внаслідок розвитку у різних географічних умовах, допомагає краще зрозуміти сучасний світ. Мета антропологів – вивчення людей, їх різноманіття, самобутності, суспільств та поведінки.

Антропологія – це і культура, і біологія, й археологія. Поєднання цих знань дає осмислення, як та чи інакша поведінка людей впливає на соціально-культурне середовище.

У Міжнародний день антропології інститути, кафедри та фахівці, що займаються антропологічними дослідженнями, влаштовують тематичні заходи. Вони знайомлять суспільство з антропологією та заохочують майбутніх спеціалістів, що мають дослідницькі, аналітичні навички. У багатьох країнах світу є наукові заклади, спеціальні навчальні програми та курси присвячені антропології. 

Цікава подія: День археолога

Почитайте історію виникнення події та дізнайтеся – звідки археологи знають, де проводити розкопки, а також як комп’ютерні технології допомагають археологічним дослідженням.

Позначки:
Рекомендовано
18 лютого православними християнами відзначається День пам'яті святителя Феодосія Чернігівського.…