Всесвітній день антропології

Міжнародний день антропології

Щороку в третій четвер лютого відзначається Міжнародний день антропології (World Anthropology Day).

У 2025 році Міжнародний день антропології відзначається 20 лютого
Цікава подія:
🏺 День археолога
Почитайте історію виникнення події та дізнайтеся – звідки археологи знають, де проводити розкопки, а також як комп’ютерні технології допомагають археологічним дослідженням.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Міжнародного дня антропології

Американська антропологічна асоціація (ААА) у 2015 році ініціювала святкування Національного дня антропології. За рік свято змінило назву на Міжнародний день, бо ця наука важлива для всього людства. Вивчення біологічної природи та походження людини, її фізичних особливостей, що виникли внаслідок розвитку у різних географічних умовах, допомагає краще зрозуміти сучасний світ. Мета антропологів – вивчення людей, їх різноманіття, самобутності, суспільств та поведінки.

Що таке антропологія?

Антропологія – це і культура, і біологія, й археологія. Поєднання цих знань дає осмислення, як та чи інакша поведінка людей впливає на соціально-культурне середовище.

Як відзначають цю подію?

У Міжнародний день антропології інститути, кафедри та фахівці, що займаються антропологічними дослідженнями, влаштовують тематичні заходи. Вони знайомлять суспільство з антропологією та заохочують майбутніх спеціалістів, що мають дослідницькі, аналітичні навички. У багатьох країнах світу є наукові заклади, спеціальні навчальні програми та курси присвячені антропології. 

Коли будемо відзначати Міжнародний день антропології

РікДатаДень
202415 лютогоЧетвер
202520 лютогоЧетвер
202619 лютогоЧетвер
202718 лютогоЧетвер
202817 лютогоЧетвер
Позначки:
Copy link