Міжнародний день перетягування канату

Міжнародний день перетягування канату

Щороку 19 лютого у світі відзначають Міжнародний день перетягування канату.

Цікаві події:
🎈 Міжнародний день дитячого свята
🎈 День без домашніх завдань
🎈 Всесвітній день гри

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія Міжнародного дня перетягування канату

Як вид спорту перетягування канату існувало тисячі років тому. Це підтверджується стародавніми малюнками, знайденими в Єгипті, Китаї, Греції, Японії тощо. Такі вправи виконували воїнам у тренуваннях. Фізичні навантаження під час таких розваг вважалися гарним способом контролювати силу м’язів, стійкість та витривалість.

Перетягування канату на Олімпійських іграх

З 1900 до 1920 року це була офіційна дисципліна на Олімпійських іграх, що мала дуже гарний потенціал та була націлена на злагоджену командну роботу. Участь у змаганнях могли брати тільки чоловіки. У такий спосіб вони перевіряли, хто дужчий та спритніший.

Як окремий вид спорту «Перетягування канату» було представлено лише на V Олімпійських іграх, а перемагали найчастіше спортсмени з Великобританії. На інших Олімпійських іграх перетягування канату вважалось дисципліною легкої атлетики.

Згідно з правилами, кожна команда складається з 8 чоловіків однакової вагової категорії. Учасники повинні перетягнути 33-метровий канат у свій бік на 4 метри від центральної відмітки.

Наш час

У наші часи це вважається аматорським видом спорту. На ярмарках та інших розважальних заходах часто можна побачити цю веселу гру. Проте у світі перетягування канату користується неабиякою популярністю. У США навіть є Асоціація з цього спорту, а на сайтах Міжнародної федерації перетягування канату можна дізнатися дати офіційних турнірів, що проводяться протягом року.

Позначки:
Copy link