Міжнародний день спеціалістів у сфері постачання

Міжнародний день спеціалістів у сфері постачання

Міжнародний день спеціалістів у сфері постачання (International Supply Chain Professionals Day) відзначається щороку 7 червня, і це день визнання та відзначення наполегливої праці та відданості професіоналів у сфері постачання в усьому світі.

Останнім часом важливість ланцюгів постачання стала більш очевидною, ніж будь-коли, оскільки збої, пов’язані з COVID, спричинили серйозні проблеми для глобальних ланцюгів постачання. Для України стало додатковим випробуванням та навантаженням, у найважчі часи від початку повномасшбаного вторнення, забезпечити та налагодити ланцюги постачання в усіх сферах життєдіяльності країни. У цей день вшановують усіх тих, хто невтомно працював, щоб забезпечити ефективну, безпечну та вчасну доставку товарів і товарів.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день загального медичного забезпечення
✔️ Всеукраїнський день логіста
✔️ Міжнародний день караванника

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Фахівці з ланцюгів постачання відіграють важливу роль у багатьох галузях, таких як роздрібна торгівля, виробництво, охорона здоров’я, логістика, електронна комерція та багато інших. Вони гарантують, що продукти надходять із різних куточків світу, транспортуються через кордони та океани, безпечно зберігаються перед тим, як нарешті бути доставленими до наших порогів.

Міжнародний день спеціалістів у сфері постачання – це можливість відзначити їхній внесок у розвиток глобальної економіки. Це день, щоб висловити вдячність цим героям, які працюють за лаштунками, але чиї зусилля мають вирішальне значення для життя у всьому світі.

Позначки:
Copy link