Міжнародний день срапбукінгу

Міжнародний день скрапбукінгу

Міжнародний день скрапбукінгу (International Scrapbooking Day) — щорічне свято популярного мистецтва скрапбукінгу, яке відзначається в першу суботу травня.

Скрапбукінг — це цікавий і творчий спосіб зберегти спогади та розповісти історії за допомогою фотографій, паперу та прикрас. Власне, це прикрашання та оздоблення фотоальбомів, а також створення унікальних записників та листівок. Сьогодні скрапбукінг набуває все більшої популярності у світі, як спосіб дозвілля, спілкування, хобі та заробітку.

У 2024 році Міжнародний день скрапбукінгу відзначається 4 травня.
Схожі події:

✔️ Міжнародний день індустрії скрапбукінгу
✔️ День «Збережіть свої фотографії»

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день для любителів скрапбукінгу з усього світу є нагода обʼєднатися разом і поділитися своєю любов’ю до рукоділля, а також для обміну новими техніками та ідеями.

У Міжнародний день скрапбукінгу магазини товарів для скрапбукінгу, групи ремісників та онлайн-спільноти організовують різноманітні заходи, щоб відзначити цю подію. Це можуть бути майстер-класи зі скрапбукінгу, розпродажі матеріалів для скрапбукінгу, виставки та продаж своїх робіт. Багато скрапбукерів демонструють свою творчість та діляться навичками у соцмережах.

Коли будемо відзначати Міжнародний день скрапбукінгу?

РікДатаДень
20244 травняСубота
20253 травняСубота
20262 травняСубота
20271 травняСубота
20286 травняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link