День «Збережіть свої фотографії»

День «Збережіть свої фотографії»

В останню суботу вересня щорічно відзначають День «Збережіть свої фотографії» (Save Your Photos Day). Він слугує нагадуванням про необхідність зберігати і захищати наші цінні та важливі фотографії, які є матеріальними спогадами про наше життя. Цифрові чи фізичні, фотографії можуть бути втрачені через стихійні лиха, війну, випадкове видалення або просте нехтування. День збереження фотографій закликає всіх вжити необхідних заходів для збереження цих незамінних скарбів.

Історія Дня збереження фотографій

  • Слово “фотографія” вперше з’явилося в 1830-х роках і походить від грецьких слів “photos”, що означає “світло”, і “graphein”, що означає “малювати”.
  • Перший вид фотографії, геліографію, відкрив Жозеф Нісефор Ньєпс у 1816 році. Згодом з’явилися різні форми фотографії, зокрема дагеротип, калотип, ціанотип та амбротип.
  • У 1935 році компанія Kodak представила кольорову плівку Kodachrome, а в 1975 році Стів Сассон винайшов першу в світі цифрову камеру.

День збереження фотографій був започаткований для того, щоб навчити людей, як впорядковувати, ділитися та захищати свої спогади від втрати через нещасні випадки та події. Альянс Save Your Photos Alliance, який є значним прихильником цього дня, надає інформацію та методи зберігання і захисту фотографій. Вони також організовують заходи зі збору коштів для благодійних організацій, у тому числі для організацій, що займаються хворобою Альцгеймера.

Як відзначити День збереження фотографій

  • Дістаньте старі альбоми. Витрусіть пил зі старих фотоальбомів і почніть впорядковувати їх за допомогою етикеток і маркерів.
  • Створіть резервну копію фотографій. Резервне копіювання фотографій на зовнішній жорсткий диск або хмарний сервіс, такий як Google Photos, є доступним і дуже важливим.
  • Оцифровуйте фотографії. Сканування фотографій з метою їх оцифрування та зберігання в архіві – чудовий спосіб зберегти їх.
  • Діліться спогадами. Фотографії призначені для того, щоб ними ділилися. Збирайтеся з друзями та родиною, щоб згадати та поділитися історіями й теплими спогадами.

Поради щодо збереження

  • Додавайте імена, дати та інформацію про подію на фото.
  • Переконайтеся, що ви регулярно створюєте резервні копії цифрових фотографій.
  • Підключіться до веб-сайтів про походження та генеалогічні дерева, щоб зібрати інформацію про старі сімейні фотографії.

День збереження фотографій – це не просто нагадування про необхідність створення резервних копій цифрових файлів; це свято спогадів, історії та важливості збереження нашого минулого для майбутніх поколінь.

Схожі події:
📸 День шкільних фотографій
📸 Всесвітній день фотографії
📸 День фотографії природи

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link