Міжнародний день померлих матерів

Міжнародний день померлих матерів

Міжнародний день померлих матерів або Міжнародний день матері, що втратила дитину – це день матерів, які втратили своїх дітей. (International Baby Lost Mother’s Day (International Bereaved Mother’s Day)) відзначається в неділю перед Днем матері в травні. Ця подія не популярна, про неї не часто згадують у ЗМІ. В період, коли всі готуються до Дня матері, вшановуються матері, які пережили втрату дитини. Частинка душі жінки помирає разом із втратою дитини, тому така назва цієї події.

Цей день присвячений матерям, які зазнали болю та горя втрати дитини через викидень, мертвонародження, неонатальну смерть або будь-який інший тип втрати немовляти. Міжнародний день померлих матерів, дає можливість цим мамам об’єднатися разом, поділитися своїми історіями та підтримати одна одну, поговорити про все, що вони могли пережити. Жінки, які сумують за своїми втраченими дітьми, також є матерями, навіть якщо їхніх дітей уже немає з ними.

У 2024 році Міжнародний день померлих матерів відзначається 5 травня.
Схожі події:

✔️ День втраченої дитини
✔️ День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Ця важлива подія є частиною прийняття горя та болю, які переживають жінки, що втратили дитину, і частиною суспільної підтримки та кроками до зцілення.

Коли будемо відзначати Міжнародний день померлих матерів?

РікДатаДень
20245 травняНеділя
20254 травняНеділя
20263 травняНеділя
20272 травняНеділя
20287 травняНеділя

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link