день оптимиста 2

Міжнародний день оптиміста

А ви знаєте, що місяць лютий подвійно оптимістичний, бо має два дні оптиміста –  в перший четвер лютого та 27 лютого. Як так сталося, зараз вже ніхто точно сказати не може. Можливо комусь не вистачило позитивних емоцій, щоб дочекатися весни, а можливо просто сталась якась помилка, яку розтиражували ЗМІ, що і призвело до появи другого дня оптиміста. Так чи інакше, якщо ваша склянка наполовину повна, а з лимону ви  завжди зможете зробити лимонад або мохіто, сьогодні, 27 лютого, стовідсотково ваше свято — Міжнародний день оптиміста

Схожі події:
😃 День позитивного мислення
😃 День оптиміста
😃 Свято людського світла (День внутрішнього світла)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Міжнародного дня оптиміста

Хто і коли став засновником свята саме в цей день достовірно невідомо, та, маючи позитивну енергетику і несучи радість навколишнім, воно стало невід’ємною частиною нашого календаря.

Хто такі оптимісти?

Тож хто такі оптимісти? Більшість вважає, що ці люди просто носять “рожеві окуляри” та не розуміють реальності. Але це не завжди так. Оскільки, оптиміст – не просто людина, яка завжди тільки й те робить, що вірить у краще. А перш за все, це людина, для якої кожен день – це можливість. Можливість для покращення себе особисто, та шанс зробити щось важливе для навколишніх. Це реалісти з потужною радістю в серці. Це ті, хто надихають інших – своїм прикладом, добрим словом та підтримкою. 

Оптиміст завжди фокусує свою увагу на найкращих моментах і робить все можливе, щоб їх ставало якомога більше.

Читайте нашу статтю: Песимізм VS оптимізм

переваги і недоліки оптимізму і песимізму

Життя буває розкидає граблі на нашому життєвому шляху. В осінню пору та взимку нам так не вистачає сонячного проміння, яке б зігрівало нас, яскравих кольорів, які б потішили наше око. Та велике щастя, якщо поруч з вами опиниться оптимістично налаштована людина. Яка нагадає вам, що все минає, і найтемніша пора перед сходом сонця.

Тож давайте і ми завжди будемо “люто-оптимістичними” – ділитися радістю, вірити у світле майбутнє, та робити все що в наших силах, щоб наше з вами прийдешнє ставало з кожним днем кращим та добрішим.

Листівки на День оптиміста

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Позначки:
Copy link