День дочки

Міжнародний день дочок

Щороку в четверту неділю вересня відзначається ніжне, добре, сімейне, світле й зворушливе свято – Міжнародний день дочок (International Daughters Day) або День доньки. Однак, варто зазначити, що в різних країнах дата може відрізнятися.

Свято виникло в Індії, і покликане було усунути традиції, які допомагають підтримувати погляд на дівчинку як на тягар. У багатьох країнах, в тому числі в Індії, дівчинка сприймається як тягар, і такі проблеми, як придане, жіноче дітовбивство та фетишизм, існують і донині.

Однак решта світу може розглядати цей день як класичне святкування і для багатьох стало традиційним сімейним святом, що доповнило низку родинних календарних подій протягом року.

Метою Дня доньок є привернення уваги до визначної ролі дівчаток в кожній родині, залучення батьків до проявів турботи та любові до своїх дочок, наголошення на необхідності здорових довірчих відносин у сім’ї, боротьба з сімейним насильством.

Цей день також покликаний боротися з гендерним розривом і забезпечувати рівні можливості. Ця подія про визнання дочок рівноправними партнерами в суспільстві та сімейній системі, прагнучи подолати гендерний розрив і забезпечити суспільство рівними можливостями .

Міжнародний день дочок вшановує жінок і визнає, що дочки можуть впливати на світ так само, як і сини. Це свято поваги, любові та рівних можливостей дочок не тільки в цей день, але й протягом усього року.

У 2023 році Міжнародний день дочок відзначається 24 вересня.
Схожі події:
👸🏻 Міжнародний день жіночого щастя
👸🏻 Міжнародний день принцес
👸🏻 Міжнародний день краси
👸🏻 Міжнародний Жіночий День (День боротьби за права жінок)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день не забудьте сказати дівчатам приємні слова, влаштуйте спільну прогулянку, похід у кіно чи кафе, приділіть увагу найціннішому – власним дочкам і собі, якщо ви жінка – це ж і ваше свято.

Цікаві факти

  • Пристрасть до рожевого кольору передається генетично по жіночій лінії, якщо в роду були жінки, котрі збирали фрукти.
  • Гарні відносини доньки з батьком важливіші, ніж порозуміння з матір’ю, але саме мати закладає фундамент характеру дівчинки.

Листівки на Міжнародний день дочок

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Copy link