День вільних грошей

День вільних грошей

Щороку 15 вересня в світі проводиться День вільних грошей або International Free Money Day.

Схожі події:
💵 Всесвітній день щедрості
💵 День спонтанного прояву доброти
💵 День добрих справ

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Дня вільних грошей

В цей день відбувається соціальний експеримент, який вперше був проведений у 2011 році за ініціативою декількох дослідників з Post Growth Institute. Все почалося з пошуку способів звернути увагу населення та втягнути його до обговорення фінансової реформи. А через 4 роки в 41 країні світу було проведено більше 200 заходів, на яких розповсюджено близько 10 тис. доларів.

Саме 15 число вересня обране на честь події – річниці банкрутства американського інвестиційного банку Lehman Brothers Holdings, який був заснований ще в 1850 році та називався одним з провідних фінансових гігантів світу.

Мета події

Мета такої ініціативи – запалити в людях дух доброти та продемонструвати, що світ може бути більш щедрим. А також посприяти обміну ідеями та оригінальними економічними поглядами, та показати людям за допомогою цікавого та захопливого способу, як може бути, якщо ставлення до грошей буде іншим.

Як проводять цей день?

Цього дня особисто чи віртуально люди по всьому світі роздають гроші незнайомцям – по дві монети або купюри, прохаючи у відповідь передати половину іншому незнайомцю.

Позначки:
Copy link