День народження Google

День народження Google

15 вересня святкується День народження Google.

Схожа подія:
🔎 День народження операційної системи Linux

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія створення Google

Покоління, яке народилося після 2000-х років, навіть не знає, що були часи, коли ще не існувала пошукова система Google. А почалося все зі студентських часів Ларі Пейджа та Сергія Бріна. Саме 15 вересня 1997 року два студенти Стенфорду подали заявку на реєстрацію домену «google.com». 

«Googol»

Назва, за словами авторів, виникла випадково, коли один з них невірно відтворив на папері математичний термін «googol». За ще однією версією назва трактується як «йти дивитися» від з’єднання двох слів «go» та «ogle». Майже через рік, 7 вересня 1998 року компанія Google Inc була офіційно зареєстрована, цей день віздзначається як День заснування Google.

Google знає все!

Зараз Google – найпопулярніша пошукова система, а для багатьох людей вона є джерелом інформації та відповідей на всі питання. Представництва компанії відкрито в Європі, Азії та Північній Америці. Дуже багато компаній користуються пошуковими ідеями Гуглу у своїй роботі та успішно застосовують їх. Завдяки постійному впровадженню нових технологій компанія Google поки що не має рівних конкурентів.

Позначки:
Copy link