День ветерана

Кожен рік 1 жовтня в Україні відзначають День Ветерана. Започаткували це свято в 2004 році відповідно до Указу президента. В цей день висловлюють повагу та подяку як ветеранам, які пройшли Другу світову війну, так і воїнам, що боронять незалежність держави під час російської агресії.

Схожі події:
🇺🇦 День героїв
🇺🇦 День захисників і захисниць України
🇺🇦 День Повітряних Сил Збройних Сил України

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Хто такі ветерани?

Вперше ветеранами називали римських солдатів, які понад 20 років служили імперії. За свою службу вони отримували щедрі грошові винагороди або земельні ділянки. Кожен легіонер за віддану службу мав право стати мешканцем Риму.

В Україні функціонує Міністерство у справах ветеранів, головними завданнями якого є соціальний захист, реабілітація та інша допомога ветеранам та членам їхніх сімей. Воно також займається питаннями надання статусу УБД, особи з інвалідністю внаслідок війни, оформлення пільг тощо.

Відповідно до українського законодавства, ветеранами вважаються учасники бойових дій, ветерани військової служби, постраждалі учасники Революції Гідності, учасники війни, особи, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Листівки на День ветерана

Слава Україні! Героям слава! | Вітальна листівка - Листівка на День ветерана
Подяка нашим захисникам! | Вітальна листівка - Листівка на День ветерана
З Днем ветерана! Низький уклін та подяка! | Вітальна листівка - Листівка на День ветерана

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Позначки:
Рекомендовано
В цей день святкуються іменини Ярини.