День української державності

День української державності

Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року Україна та її мужній народ відзначатиме важливу подію – День української державності.

З 2024 року подія буде відзначатися щорічно 15 липня. Законопроект №9431 було підтримано Верховною Радою України, відповідно до якого День Української Державності переноситься з 28 липня на 15 липня, щоб він збігався із вшануванням князя Київського Володимира Великого, в контексті “відмови від російської спадщини”:

Православна Церква України з 1 вересня 2023 року перейшла на новоюліанський календар для свят, що не потребують обчислення дати відзначення.

Схожі події:
День Державного Прапора України
День Конституції України
День Державного Герба України
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Українська державність – це не тільки державна форма правління, але й національна свідомість, яка поєднує всіх українців. Україна – це наша держава, яка має свою історію, традиції та культуру.

День української державності – це змістовний і важливий день для всіх українців. Цей день призначений для того, щоб подякувати Богу за нашу державу, за нашу історію і за наші традиції. У цей день ми також відзначаємо всі видатні досягнення України та українців.

Українська державність – це наша спільна історія. Ми розвивалися разом, боролися за нашу державу і досягли багатьох видатних досягнень. Українська державність – це наше спільне майбутнє. Ми прагнемо до того, щоб жити в цілісній та сильній державі, яка буде захищати наші інтереси і права.

Триває боротьба за українську державність, українці щодня героїчно захищають Україну та її майбутнє, щодня докладають зусиль для підтримки Сил Оборони України, допомоги постраждалим від війни. Наша сила у нашій єдності та прагненні жити у вільній і незалежній країні з демократичними цінностями. Хай найскоріше настане перемога України! Хай нові сторінки історії української державності будуть про процвітання та добробут України під мирним небом!

Дорогі друзі, живемо у чудовій країні – Україні. Ми маємо багато, передусім для того, щоб пишатися своєю державою і своєю історією, своїми героями та захисниками.

Слава Україні! Слава нації! Героям слава!

Листівки на День української державності

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Коли будемо відзначати День української державності?

РікДатаДень
202415 липняПонеділок
202515 липняВівторок
202615 липняСереда
202715 липняЧетвер
202815 липняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Copy link