День скотча

День скотча

31 січня відзначається День скотча. Зараз ця липка стрічка, нанесена на целофанову основу, використовується у кожній оселі. Її модифікації застосовуються у побуті та на виробництві, при ремонті, фарбуванні машин, відправлені поштових посилок, склеюванні будь-яких предметів з різних матеріалів.

Схожа подія:
📦 День народження скотча

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія винаходу скотча

Скотч є винаходом Річарда Дрю. Спочатку цей молодий чоловік працював на підприємстві, яке займалося виробництвом наждачного паперу та целофанових матеріалів. На створення липкої стрічки його наштовхнуло відвідування автосервісу. Перебуваючи на одному з них із перевіркою, Річард звернув увагу на нерівності ліній на автомобілях під час їх фарбування різними кольорами. Папір, який використовували працівники, відклеювався разом із фарбою та все одно не запобігав появі підтікань.

Тоді до Річарда прийшла ідея про створення липкої стрічки, ширина якої буде становить 5 см, а краї будуть оснащені пластиром. Спочатку робітники скептично сприйняли таку новацію, але Дрю все-таки запатентував свій винахід, а незабаром скотч став відомим та незамінним у всьому світі.

Позначки:
Copy link