День таємного приятеля

День таємного приятеля

11 січня відзначається День таємного приятеля (Secret Pal Day) – день людини, яка слухає та надійно зберігає ваші таємниці. Історія створення свята досі невідома, але це гарний привід взаємно підтримати друга та підкреслити вплив справжніх приятелів на наше психологічне здоров’я та благополуччя. 

Цікаві події:
🤝 День нових друзів
🤝 День «Обніми друга»
🤝 День подруги
🤝 Міжнародний день друзів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Друг – найцінніший скарб

Зберігати таємниці шкідливо для здоров’я. Скритність негативно впливає на психологічне здоров’я та мозок, травну систему й емоціональну стабільність, викликає підвищення тиску та біль у спині, а також зниження лібідо. Дослідження довели, що люди, які зберігають багато таємниць, частіше страждають від депресії, невпевненості та комплексу неповноцінності. В якомусь сенсі таємні приятелі – профілактика цих захворювань. 

Привітати таємного приятеля можна нашою листівкою: З тобою добре: листівка другу

Не знайшли потрібної листівки?
Напишіть нам і ми зробимо її 🎨 Ви можете замовити навіть персональну листівку — абсолютно безкоштовно!

ЗАМОВИТИ ЛИСТІВКУ

Як відзначати цю таємничу подію?

Таємниці – старі як світ, ми зберігаємо їх починаючи з віку 5 років, щоб захистити себе, своїх близьких, чи для того, щоб підтримати певний імідж або легенду. Привітайте у цей день своїх таємних приятелів, які позбавляють вас від емоціонального багажу, розуміють вас та назавжди залишаються у серці.

Позначки:
Copy link