День Шекспіра

День Шекспіра

День Шекспіра (Shakespeare Day або Talk Like Shakespeare Day) відзначається щорічно 23 квітня. Цей день вважається датою народження (дата народження невідома, 26 квітня він був хрещений 1564) і також – дата смерті Вільяма Шекспіра (1616).

День Шекспіра присвячений вшануванню життя та творчості легендарного драматурга, поета й актора, що є найвидатнішим анлійських письменників. Твори Шекспіра мали значний вплив на літературу, театр і культуру, відлуння якого досі відчутне у сьогоденні в багатьох сферах суспільної культури. День Шекспіра — це можливість оцінити спадщину цієї культової постаті та дослідити незмінні теми та героїв його творчості.

Споріднені події:
✔️ Всесвітній день поезії
✔️ День читання великої поезії
✔️ День поезії і творчого мислення

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Сила творчості видатного поета актуальна та впливає на культуру та суспільство вже протягом понад 400 років.

У День Шекспіра в усьому світі організовуються різноманітні заходи, присвячені життю та творчості Вільяма Шекспіра. Театральні вистави, кінопокази, поетичні читання та інші культурні заходи, які демонструють творчу спадщину Шекспіра, організовуються у цей день. У навчальних закладах відзначають Дні Шекспіра, організовуючи освітні заходи та майстер-класи, щоб ознайомити студентів з його п’єсами та сонетами.

Позначки:
Copy link