Всесвітній день бурлеску

Всесвітній день бурлеску

Всесвітній день бурлеску — це щорічне свято бурлеску, яке відзначається 26 квітня. Бурлеск, як стиль будь-якого виду мистецтва, завжди заснований на сатирі. Крім того, бурлеск – це форма розваг, яка виникла в 19 ст., що схожа на кабаре, свого роду, сатиричний і не дуже пристойний спектакль. Але сама подія не лише про бурлеск.

Дата 26 квітня обрана на пам’ять про Джипсі Роуз Лі – видатну виконавицю бурлеску 1930-х років.

Споріднені події:
✔️ День позитивного мислення
✔️ Всесвітній день мистецтва
✔️ Міжнародний день прийняття себе

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Всесвітній день бурлеску – нова подія і була заснована у 2022 році Сапфірою, танцівницею, письменницею та послом психічного здоров’я. Вона створила Всесвітній день бурлеску, щоб об’єднати людей, які люблять все, що пов’язане з бурлеском. Вона також хотіла, щоб це свято стало заохоченням для пошуку й відчуття власного стилю та свободи через бурлеск. Ось, власне, й головна мета свята – зображення психотерапевтичного впливу бурлекску на особистість. Сама ж Сапфіра була танцівницею з 2004 року і стверджує, що бурлеск допоміг їй подолати проблеми з психічним здоров’ям. Вона вірить, що бурлеск може надати впевненості тим, кому її бракує.

Всесвітній день бурлеску — це можливість відзначити різноманітність і інклюзивність бурлеску та визнати важливу роль, яку він відіграє у сприянні бодіпозитиву, самовираженню та впевненості.

Читайте нашу статтю: Арттерапія проти стресу

Арттерапія проти стресу
Позначки:
Copy link