Міжнародний день творця

Міжнародний день творця

Щороку 23 квітня відзначають Міжнародний день творця (International Creator Day), щоб відзначити творців контенту, які впливають на життя людей. Цей день є способом визнати та оцінити позитивний вплив творців соціального контенту на наше життя, що роблять це своїми відео, надихаючи, навчаючи, розважаючи та забезпечуючи комфорт. Причому ця подія присвячена як всесвітньо відомим авторам, так і початківцям або творцям для вузького кола споживачів.

Компанія TubeBuddy створила цей день у квітні 2021 року. 23 квітня було обрано , бо ця дата знаменує собою неофіційний початок ери творців соціального контенту. Саме 23 квітня 2005 року на YouTube було завантажене перше відео. Щоб святкувати, людей заохочують ділитися та визнавати своїх улюблених творців і використовувати хештег #CreatorDay у соціальних мережах.

Споріднені події:
✔️ Всесвітній день блогу (Всесвітній день блогера)
✔️ Міжнародний день блогера
✔️ Міжнародний день влогінга
✔️ Міжнародний день ASMR

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міжнародний день творця також висвітлює проблеми, з якими стикаються творці контенту, такі як порушення авторських прав, піратство та інші проблеми, які впливають на їх здатність заробляти на життя своєю працею.

У цей день гарна нагода підтримати творців українського контенту. Підпискою, вподобайкою, поширенням або донатом – відзначте українських блогерів чи команди, що працюють над створенням контенту українською мовою. Інформаційний фронт під час війни має надзвичайно важливе значення. Обирайте українське! Відпишиться також у цей день, якщо не зробили цього раніше, від інформаційних ресурсів нашого ворога, щоб не спонсорувати російську армію.

Позначки:
Copy link