День Незалежності Республіки Ель-Сальвадор

День Незалежності Республіки Ель-Сальвадор

Важливе національне свято, День незалежності, 15 вересня святкує країна з Центральної Америки, яку часто недооцінюють, – Сальвадор

Сьогодні також відзначають День незалежності: День Незалежності Республіки Гондурас та День Незалежності Республіки Коста-Ріка

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Першим на територію сучасного Сальвадору увірвався сподвижник Кортеса – конкістадор Педро де Альварадо. Сталося це в 1524 році, а наступного року іспанцями було засноване місто Сан-Сальвадор, яке зараз є столицею країні та одним із найбільших міст. Але для іспанців процес завоювання вийшов непростим. Закріпитися вдалося тільки в 1529 році, а подолати супротив індіанців науа – в 1540-х роках. Згодом Сальвадор увійшов до складу генерал-капітанства Гватемала та пробув там до 1821 року.

Перші спроби звільнитися від панування Іспанії Сальвадор робив ще у 1811 році, але тоді колоніальні війська швидко придушили бунт в зародку. Домогтися незалежності вдалося в 1821 році. До цієї значущої події доклали руку такі національні діячі, як Хосе Матіас Дельгадо, Мануель Хосе Арсе, Хосе Симеон Канас. До речі, Дельгадо в 1823 році був обраний головою установчих зборів.

Зараз Сальвадор – маленька, але розвинена та різноманітна країна с доброзичливими, гостинними людьми. Також цю місцину ще називають «землею вулканів». Тут налічують 177 вулканів, 20 з яких фактично вважаються активними.

Позначки:
Copy link