День Незалежності Чилі

День Незалежності Чилі

Кожного року 18 вересня громадяни Чилі святкують День незалежності своєї країни від іспанської корони. Звільнення відбулося в 1810 році, після майже 300 років колонізації.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Вперше іспанці вдерлися на територію Чилі в 1535 році з метою пошуку золота. Але спочатку їхні надії не виправдалися. Через 5 років вони організували ще одну експедицію, результатом якої стала колонізація земель місцевих племен іспанськими занарбниками . Це надовго затримало розвиток країни та призвело до зубожіння її мешканців. Тому народні повстання постійно підіймалися в різних куточках Чилі. Повалення короля Іспанії послужило поштовхом до революційних дій, які призвели до звільнення чилійців від колонізаторів.

Зараз до цієї події присвячують грандіозні фестивалі, концерти, паради та ярмарки. 18 вересня у всіх містах країни виконується Державний гімн та піднімаються національні прапори. Традиційно проводяться змагання, на яких діти й дорослі запускають кольорових повітряних зміїв. Також в цей день досвідчені ковбої (хуасі) демонструють свою майстерність перед глядачами.

Позначки:
Copy link